Mariaus Paškevičiaus dziudo mokykla

Rudeninis klubo „Budoka“vaikų turnyras

Previous
Next

2020 10 18 Kaune vyko Rudens klubo „Budoka“ vaikų turnyras, kur varžėsi ir mūsiškiai. Dalyvavo 7 mūsų klubo sportininkai, iš jų 4 grįžo namo pasidabinę medaliais. Didžiuojamės medalistais – Marija, Nojumi, Pauliumi ir Roku. Nė kiek ne mažiau vertiname pastangas ir dalyvavimą varžybose,  tai puiki patirtis ir vertingų savybių ugdymo procesas. Todėl dideli sveikinimai ir pagyrimai – Adomui, Lukui ir Nojui. 

Ačiū sportininkams už geras kovas, tėveliams už skirtą laiką!

Nesustok

domėkis toliau

Skirkite mums 1,2 % arba 0.8 % GPM

Skirkite mums 1,2 % arba 0.8 % GPM Nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidedantiems prie mūsų mokyklos augimo.   Tai nepareikalaus iš Jūsų jokių papildomų materialinių išteklių.